Herkes Onu Konuşuyor.

Yeni projesinin sırrı çözüldü. Veri İşleme İzni vermesinin ardından kafası rahat günler geçiren , hakkında çıkan dedikoduları doğrulamış oldu.

Bir sokak röportajı sırasında keşfedilen , şöhret basamaklarını hızla tırmanmaya devam ediyor. Sunuculuğunu yaptığı yarışma programı, ekranlarda reyting rekorları kırmaya devam ededursun; , bir taraftan da en çok satanlar listesine girmesi kesin gözüyle bakılan kitabını tamamlamaya çalışıyor.

Oyunculuk ve şarkıcılık kariyerinde de kendinden emin adımlarla ilerleyen yeni yıldız, magazin gazetecileri, sosyologlar, sosyal medya uzmanları ve imaj makerlar tarafından adına açılan fan sayfalarındaki milyonlarca gencin yeni ‘idol’ü olarak değerlendiriliyor. Türk basınının yakından takip ettiği, on parmağında on marifet ünlü isim, yeteneklerine her gün bir yenisini daha ekliyor.

Yeni projesini bir sır gibi saklayan , kendisine uzatılan mikrofonlara sadece “Bekleyin, Türkiye daha önce böylesini hiç görmedi.” açıklamasında bulundu. Çıkan dedikodularsa yeni projenin Turkcell’le bir iş ortaklığı olduğu yönünde. Yeni yıldızın Veri İşleme İzni vermesinin ardından, Turkcell’in kendisine özel sunduğu hizmet, teklif ve avantajların keyfini çıkarması ve bu aralar kafasının çok rahat olması da zaten bu söylentileri doğrular nitelikte.

İLGİLİ HABERLER
 • - Hayat Beni Neden Seviyorsun?

  “Bir sokak röportajıyla hayatı değişti…” , kendi hayat hikâyesini anlattığı kitabıyla herkesin gönlüne taht kuracak.

 • Anında Zayıflatan Mucize Diyet!

  , kendisine iki ayda 8 kilo verdiren mucize diyetin sırrını açıkladı: “Yemekte ne yediğiniz önemli değil, kuzu tandır bile yeseniz yeter ki yanında diyet içecekler tüketin!”

 • Yeni İmajı Çok Beğenildi

  , cumartesi gecesi gittiği ünlü gece kulübünde tüm dikkatleri üzerine çekti. Gençlerin yoğun ilgisi ve birlikte fotoğraf çektirme istekleri karşısında oldukça şaşıran , utangaç tavırlarıyla dikkat çekti. Mekandan çıkarken verdiği röportajdaysa “Yeni imajımın bu kadar beğenileceği hiç aklıma gelmezdi, tüm sevenlerime teşekkürler” şeklinde konuştu.

TERLETİYOR!

Hamamda Bayılanlar, bu sezon yine dopdolu. Tellaklar daha güçlü, yarışmacılar daha azimli. 21:30’da başlayacak yarışma programını sakın kaçırmayın!

DİĞER HABERLER
 • Yeni 'Badi'

  Uzaylı Badi'nin yeniden çevriminde başrol oynayacağı iddialarını doğrulayan , “Rolüme hazırlanmak için iki ay uzaylılar ile yaşadım” dedi. devamı »

 • Krizi Çözdü!

  Yunanistan Ekonomi Bakanı Akolos Pukolos'tan açıklama: ", tatil için ülkemizi tercih etmeseydi krizden çıkamazdık. Şu an turizm patlaması yaşıyoruz, kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.” devamı »

 • HipStar'dan Bomba Klip

  Son şarkısı Herkesin Gözü Bende ile müzik eleştirmenlerinden tam not alan , klibinde yerli yabancı tam 333 modelle kamera karşısına geçti. Erkek mankenler yakışıklılıklarıyla dikkat çekerken, kadın mankenlerse güzellikleriyle büyüledi. devamı »