Turkcell T40

Son Teknoloji İnanılmaz Fiyata

 

Turkcell’in yüksek teknoloji ürünü yeni akıllı telefonu T40, zengin mobil internet deneyimiyle ve gelişmiş servislerle tanışmaya çağırıyor.

 
 

Mobil internet deneyimini zenginleştiren geniş ekran

Mobil internet, video ve oyunlarda daha iyi bir deneyim için yeni 4 inch büyüklüğünde IPS dokunmatik ekran.

 
 
 

Gelişmiş Özellikleriyle Yeni 5 Mega Piksel Kamera

İstediğiniz her an fotoğraf çekebilmeniz için entegre LED flaş, en zor ışık koşullarında bile istediğiniz fotoğrafları çekebilmenizi sağlayan HDR teknolojisi, tüm hareketleri yakalayabilmenizi sağlayan Sıfır Denklanşör Gecikmesi (“Zero Shutter Delay”), yüzleri tanıyan ve çektiğiniz ortama göre düzeltmeler yapan otomatik sahne tanıma, sevdiklerinizle görüntülü konuşabilmenizi sağlayan ön kamera, hepsi Turkcell T40’ta.

 
 
 

Mükemmel ses deneyimi

Sevdiklerinizin sesini billur gibi duymanızı sağlayan HD Ses ve HDoN teknolojisi, en gürültülü yerlerde bile sesinizin berrak şekilde duyulmasını sağlayan gürültü engelleme sistemi, müziğin keyfine gönlünüzce varabilmeniz için Surround (SRS) ses tekniği.

 
 

Yüksek Performans

Yüksek performansa sahip 1.2 GHz çift çekirdekli işlemcisi ve 4 GB’lık yüksek hafızası sayesinde Turkcell T40 tüm uygulamalarınızı ve oyunlarınızı en iyi şekilde kullanmanızı sağlar.

Tasarımda Bize Özgü Dokunuşlar

Turkcell tarafından size özel keyifle kullanmanız için tasarlanmış pratik kullanıcı arayüzleri. Tasarımı zenginleştiren keyifli ses ve temalar, zevkle kullanacağınız özel aksesuarlar.

Turkcell T40 satın almak için tıklayın.

PAYLAŞ